fbpx

Oferta dla Firm – stanowiska VR

Oferujemy organizację multimedialnych stanowisk VR dla firm i instytucji w ich siedzibach lub podczas wydarzeń organizowanych w lokalach, hotelach, na targach i eventach oraz wszędzie tam, gdzie mamy kawałek wolnej przestrzeni.

Zapewniamy kompleksową obsługę stanowisk wirtualnej rzeczywistości. Nasi pracownicy pojawiają się w umówionym miejscu przed wydarzeniem, zajmują się rozłożeniem i konfiguracją stanowiska, jego obsługą, pomagają graczom dobrać interesujące gry i aplikacje, organizują turnieje i przede wszystkim zapewniają świetną zabawę.

Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością wysłuchamy Państwa pomysłu, opracujemy i przedstawimy program wydarzenia, dobierzemy wyposażenie stanowisk i zapewnimy rozrywkę na najwyższym poziomie.

Obsługujemy

www-firmy-02
Imprezy firmowe

Stanowiska wirtualnej rzeczywistości możemy przygotować w Twojej firmie. Pozwala to zintegrować się grupie współpracowników w luźnej, pełnej zabawy atmosferze.

www-firmy-03
Imprezy integracyjne

Firmowa impreza w restauracji, hotelu lub innym lokalu? Dla nas to nie problem. Dojedziemy pod wskazany adres i przygotujemy stanowisko VR.

www-firmy-06
Targi

Jeżeli chcesz uatrakcyjnić swoje stanowisko podczas targów, czy eventów – znajdziemy gry i aplikacje w danej tematyce i zapewnimy rozrywkę Twoim klientom.

www-firmy-05
Pokazy

Jeżeli posiadasz własne oprogramowanie, które działa w świecie wirtualnej rzeczywistości, ale brakuje Ci odpowiedniej liczby urządzeń – jesteśmy w stanie pomóc.

www-firmy-01
Konferencje

Organizujesz konferencję i uważasz, że jej część mogłaby być zaprezentowana przy użyciu urządzeń wirtualnej rzeczywistości? Na pewno znajdziemy zadowalające rozwiązanie.

www-firmy-04
Szkolenia

Jeżeli uważasz, że część prowadzonego przez Ciebie szkolenia mogłaby odbyć się z wykorzystaniem VR – przygotujemy dla Ciebie odpowiednią propozycję.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

www-asystenci

Asystent gry

Podczas wydarzenia przy stanowiskach wirtualnej rzeczywistości cały czas obecni są nasi pracownicy – asystenci gry. Są to osoby mające doświadczenie w obsłudze urządzeń, znające specyfikę naszych gier i aplikacji. Dzięki temu są w stanie doradzić uczestnikom w doborze form rozrywki. Podczas wydarzeń firmowych oferują między innymi organizację kilku lub kilknunastoosobowych turniejów.

Zadania Asystentów:
  • montaż i demontaż stanowisk
  • konfiguracja stanowisk
  • pomoc przy zakładaniu i sterowaniu urządzeniami
  • doradztwo przy wyborze gier i aplikacji
  • obsługa wydarzenia
  • organizacja turniejów
  • czuwanie nad przebiegiem wydarzenia
Nie wiesz na co się zdecydować?

Nie martw się!

Na początku sami byliśmy zagubieni widząc możliwości rozrywki udostępniane przez urządzenia wirtualnej rzeczywistości.

Wystarczy jeden krótki telefon lub wiadomość e-mail z opisem lub pytaniem. Wysłuchamy lub przeczytamy o Twoich potrzebach i pomożemy wybrać odpowiedni pakiet na podstawie informacji, których nam udzielisz.

Wynajem niestandardowy

W skład naszego parku urządzeń wirtualnej rzeczywistości wchodzi kilkanaście zestawów Oculus Quest 2 oraz oprogramowanie, dodatkowe urządzenia i gadżety. Jest to liczba, która pozwala na realizację wielu niestandardowych pomysłów naszych klientów.

Oprócz organizacji stanowisk wirtualnej rzeczywistości dla firm, oferujemy także wynajem urządzeń dla klientów indywidualnych, czy edukacyjne pokazy VR dla szkół i przedszkoli.

Aby dowiedzieć się więcej przejdź do zakładki dla Ciebie, dla edukacji lub skontaktuj się z nami.